Chytrá řešení

NOVO EXPO +inovace 2024 – první regionální veletrh svého druhu

Na zámek v Novém Městě nad Metují se blíží první regionální veletrh svého druhu. Důraz bude kladen zejména na oblasti výzkumu, vývoje a inovací, ale také na kulturně kreativní průmysl, udržitelnost a ekologii. Expozici NOVO EXPO pořádají ve dnech 26. až 28. dubna agentura Dodna Party ve spolupráci s oddělením inovací Centra investic, rozvoje a inovací.
NOVO EXPO +inovace 2024 – první regionální veletrh svého druhu

Popularizačně-naučná expozice nabídne vhled do modernizace a pokroku napříč specializacemi kraje, které bude možné pohodlně spatřit na jednom místě. Tato unikátní událost bude zaměřena na širokou veřejnost, proto je pokryta aktéry z celého znalostního řetězce od škol, přes univerzity a výzkumné organizace, až po inovační firmy. Vše je proloženo interaktivní zábavou, ochutnávkami, soutěžemi nebo otevřeným hlasováním o rozvoji ideálního místa pro život tzv. „Trhy budoucnosti“. Popularizačně-naučná expozice je postavena na kvalitně stráveném volném čase dětem i dospělým, školákům i školačkám, nerdům i objevitelkám. Zkrátka všem, kdo mají v životě chuť se inspirovat a růst. Díky svému rozložení zde vznikne příležitost také pro potenciální partnery, zákazníky a zájemce o aktivity prezentujících.

Projekt NOVO EXPO +inovace 2024 je tvořen s láskou a respektem k lokálním znalostem, které přenáší zpoza stěn firem a organizací směrem k veřejnosti a má oficiální oporu v regionální inovační strategii, která neustále evolvuje. Poznejte také vy, že na život v Královéhradeckém kraji můžete být právem hrdí!

Sdílejte na sociálních sítích